Festivalová sezóna pomalu propuká a já řeším, kam zajet, co ještě vidět, poslechnout. Takovou moji stálicí se stal festival Pohoda na Slovensku. Myslím, že festivalů už sem stihl hodně, ale nic se nevyrovná Pohodě. Navíc letos se můžeme těšit na UNKLE (!!!), Hextatic, Fat boye slima, Richarda Mullera, Lou Rhodes (Zpěvačka z Lamb). Tatabojs, Mr. Oizo a mnohé další. Pohoda proběhne 18-19.července na letišti v Trenčíně. Tak co? S kým se tam potkám?
jednou se mi taky podarilo si zajet na fest :)
{odkaz}
možná se zadaří:)
to moran: tak tak, ještě si teda asi dám real beat
tak se treba opet potkame na sobotni ranni kofole
chechet: proste se mi tam libilo a doufam, ze bude zas. stop. :-) *15*
JEDNADVACET: sak ja len džoukujem! ale si si isty, ze pochopili? tvoj preklep ponuka na vyber pohody 2000-2007 *14*
po loňský premiérový návštěvě (a následnym nadšení), letos Pohoda určitě opět *8* Sice je to ze středních čech trochu štreka, ale pořád míň, než k balatonu *1*
Cechet: vzdyt to vsici pochopili ;-)
Nejaké informace kolem TynglTanglu 2008 nejsou? *14*
JEDNADVACET: si sa vratil z buducnosti? *14*
Z3RG: 6000km pre ucast na Pohode? Respekt! *4*
a co TynglTangl?
CHECHET: jasne, ted spi na chalupe ... uz je to veteran, tak ma narok *14* kazdopadne jako jo, sem pro, valim tam uz na ctvrtek ... chci si uz dat o pulnoci bazanta, po ty 6000km dlouhy ceste prijde slina *4*
Pohoda 2008 byla podle me nejslepsi. Ale verim, ze i po ty letosni - moji paty - mi bude zase tak tejden az ctrnact dni nejak smutno... ;-)
je to i pro tehotny?
Z3RG: teba uz by som na pohode tiez mohol stretnut. mas vobec este 306tku?
ze Richard Miller..to je vazne pecka *8*
mighty sounds rulez!
Lucky_man> {odkaz} takový předskokan Szigetu (byl jsem loni) a letos to vidím na tuhle skromnější alternativu...
tak jako Efuv dlouholety Pohoda sparing partner se o5 zucastnim.. tentokrat ale snad ne jako osobni sofer a rumonosic-.. *13*
LUCKY_MAN: voe dyt to je 20km za hranicema *14* samozrejme taky jedu ... sraz bych nedaval, stejne to dopadne tak, ze efu potkam ve 2 rano, vytresteny oci a vedle 3 prazdny krabice od vina *1* btw minulej rok tam bylo nejak primitivno u fotbalku, krom toho rozdavali letaky na TT, budou tam tyhle typci zas?
nic se nevyrovna GLASTONBURY. ale POHODA musi byt taky mazec!!! *4*
no my jedem stopro !!! ale vsak to uz sme ti rikali.... loni jsem z Pohody byla tak nadsena, ze tam budu jezdit uz každý rok :))) !!!
Na Pohodě asi těžko. Takhle do Tábora kdybys zejtra vyrazil *14*
so mnou sa tam samo stretnes, ako vzdy, uplne nahodne. takze je, myslim, zbytocne sa dohovarat kde a kedy *4*
Jo a zítra tohle, po loňským roce doporučuju {odkaz}
Po loňským roce už né, letos asi jenom {odkaz} Sodóóóóóóm
my snad :)
A vůbec...to se Unkle, Kosheen a Fatboy nemůžou sejít na jednom fesťáku někde tady poblíž? To bych pak neváhal....
HONZAS: Co je u Balatonu???? Byl jsem tam před měsícem, tak bych tam snad trefil i podruhé ;-) Nad pohodou jsem taky přemýšlel...ale zatím zvítězila lenost a finance ...za pár hodin jedu na "mainstreamovej" Votvírák. Za ty prachy-zadarmo- ..no neberte to..a navíc je to kousek.
OK, beru te za slovo :)
stancza: na willsonic už se chystám 3 roky :) letos mi to zase nevyšlo bo voda, ale příští rok stopro!
Efo, pokud muzu neco doporucit na pristi rok, tak festival s podobne prijemnou atmosferou je i Wilsonic v Bratislave. Letos tam paradne zauradoval Bonobo a Christian Prommer’s Drum Lesson - tobe jako Sonar Kollektiv pozitivnimu asi netreba predstavovat. Vic info na www.wilsonic.sk
Jedte radsi na Sonar do Barcelony pristi tyden, to bude vetsi diktat! *4*
Jede jeste nejaky dalsi primitiv timto smerem?
Já si dám Fetboje rači u Balatonu...
Já a segra tam taky budem. Lísky samozřejmě už máme taky *4*
*3*
vypadá to na slušnou základničku yp :)
Efo budem tam mít stanové stanoviště, tak doraž na čérešňu *4* *13*
zvedam ruce. *1*
OMG on tam bude Fatboy slim? Tak to tam v patek jsem jak na koni.
v tomhle termínu plánuju bejt vykydlej na mighty sounds *13*
Ja tam bubu.
Efo, my samozrejme jedeme, listky mame od prosince. Tak se tam zase potkame :)